top of page

Hikayemiz

Marble Surface

Taş Heykel, 2015 yılında İstanbul/Etiler'de sanata meraklı bir avuç girişimci tarafından kurulmuştur. 2017 yılına kadar sadece online olarak satış yapan Taş Heykel, 2017 yılında ilk uzun dönem AVM standını Bakırköy Carousel AVM'de açmıştır. Daha sonra Ataköy A Plus AVM'de ve Trump AVM'de Taş Heykel standları açılmıştır. Taş Heykel, alanında Türkiye'de tescilli tek markadır. 

Taş Heykel ekibi olarak amacımız, resim, heykel, dekoratif model boyama, epoksi uygulamaları, mum döküm-tasarım, seramik ve ahşap boyama, kişiye özel tasarımlar ve ev dekorasyon-tasarım dallarında, alanında uzman sanatçı ve tasarımcıların özenle hazırladığı yapım videoları eşliğinde, sizlere evde keyifli saatler yaşatmak ve kullanılan malzemeleri en iyi şekilde deneyimlemenizi sağlamaktır.

Misyonumuz teknik eğitim vermekten çok, sanattan keyif almanıza katkıda bulunmaktır.

C653A99D-57F7-485D-8890-57A2C5C9AA2E.JPG
KOR07877.jpg
Marble Surface
Ne yapıyoruz?

 Tasarladığımız her bir Taş Heykel ürününde, en ince detaya kadar düşünüyoruz. Kutuyu açıp, sanata adım atacak her bir insana güzel bir tecrübe yaşatmayı hedefliyoruz. Kapılarımız sanata ve üretmeye meraklı tüm bireylere sonuna kadar açık. Her türlü fikre açık bir ortamda, işimizi severek yapıyoruz. 

Amacımız alkışlanacak sonuçlar değil.

Amacımız 7'den 70'e herkese, keyifli bir tecrübe yaşatmak.

Heyecanla çıktığımız bu yolda, çamurlu ellerle, boya kokan günlerde görüşmek üzere!

Taş Heykel Ekibi

bottom of page